FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 25, 26, 27  Następny
  Tanuki (Wszechbiblia) Anime!
Wersja do druku
darkrael Płeć:Mężczyzna
Tańczący z przecinkami


Dołączył: 06 Mar 2005
Skąd: Janów Lubelski
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2005, 21:23   

bezstratnie, podalem Avellanie adres do zipa z bmp, (jesli wolisz inny format to mow)widocznie nie przekazala.

[ Dodano: 09-03-2005, 22:02 ]
ramka z gradientem jest pod adresem http://mip.and.pl/test4.jpg nie wiem czy o to chodzilo, bawilem sie troche, ale nie bardzo wychodzilo i tylko ten wariant wygladal sensownie. Ocenzcie sami.

[ Dodano: 10-03-2005, 22:17 ]
wstawilem leb kotka, tylko cos ten kotek nie w sosie, ale po zmniejszeniu nie widac. Copykot chyba nadaje sie jako tlo w prawym dolnym rogu wnetrza, musialem go rozjasnic zeby tekst nad tlem byl czytelny. Mysle ze to swietne miejsce na ten znaczek. Liczba recenzji, moze na dole strony, tam jest miejsce do wykorzystania.

http://mip.and.pl/test5.jpg
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064223
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 10-03-2005, 22:38   

Ten łepek jest świetny w wersji dużej, ale nie jestem pewna, czy do takiego zmniejszania nie jest zbyt szczegółowy...

A co do ramki - mnie nie o końca o to chodziło. Myślałam raczej o tym, żeby gradient był od wewnątrz na zewnątrz lub na odwrót - jakby wyłaniała się (lub zaglębiała) w tło. Ale zdaję sobie sprawę, że z tym pewnie byoby sporo roboty (narożniki...).

[ Dodano: Czw 10 Mar, 2005 22:43 ]
Za to copyright moim zdaniem wygląda świetnie!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 10-03-2005, 23:07   

wysłałam porawioną wersję łebka, ciemnieszy, ale nie jest taki pasiasty =='
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darkrael Płeć:Mężczyzna
Tańczący z przecinkami


Dołączył: 06 Mar 2005
Skąd: Janów Lubelski
Status: offline
PostWysłany: 11-03-2005, 10:26   

Wlasnie z tym lebkiem to jest tak, ze po samym zmniejszeniu on traci wszelkie szczegoly, to co jest na stronie to wersja wyostrzona, ktora te szczegoly miala uwydatnic, ale z kota zrobil sie tygrys :) postaram sie bardziej dopracowac te wersje nowa, moze wyostrze tylko oczeta, zobaczymy.

[ Dodano: 11-03-2005, 14:45 ]
kocur chyba wyglada teraz lepiej, jest troszke wiekszy i bardziej pasuje taki ciemniejszy, jak dla mnie moze byc. Swoja droga, nie dziwie sie kotu, ze jest zly, jakby mi IKa leb urwala tez bylbym... Ramka chyba troche za jasna, ale efekt jakis jest. Pokombinuje jeszcze z tym wylanianiem, ale z doswiadczenia wiem ze zwykle daje to nieciekawe efekty. Czekam na dalsze wskazowki.

http://mip.and.pl/test6.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064223
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 12-03-2005, 00:10   

O taaaaaaak... Kotek lepszy i ramka też! (moim zdaniem, oczywiście).
Za to nie podobają mi się te zielone kropy przy buttonach, to co jest teraz moim zdaniem wygląda lepiej... Chyba, żeby w ogóle zrezygnować z tego typu ozdobników.

Ilości recenzji na dole zupełnie nie widać... A jakby wyglądala pod kotem, na przykład też na guziczku?

[Słonka, dlaczego tylko ja się tu produkuję?... _^_ Może by się tak dla odmiany odezwał ktoś, kto się zna na grafice?]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
darkrael Płeć:Mężczyzna
Tańczący z przecinkami


Dołączył: 06 Mar 2005
Skąd: Janów Lubelski
Status: offline
PostWysłany: 12-03-2005, 15:38   

Zielone kropy, jest tu problem tego typu, ze same bannerki sa niezbyt szerokie i same wygladaja nie za dobrze, bo duzo tam pustego miejsca. pierwszy ozdobnik ma to do siebie, ze duza ilosc buttonow tworzy tam bardzo upakowana kompozycje, przydaloby sie troche luzu, dlatego ozdobnik zmiejszylem do zielonej kropki... Pomysle na czyms jeszcze innym. Liczba recenzji pod kotem, no nie bardzo to widze... moze na tym pasku gdzie jest przycisk szukaj. uczciwie przyznam, ze sam nie umieszczalbym liczby recenzji u siebie na tak widocznym miejscu, kazdy kto kliknie na przycisk recenzje od razu bedzie wiedzial ze macie mnostwo recenzji, sam sie zalamalem jak to zrobilem :) Ta liczba nie jest moim zdaniem konieczna. Przeciez takie anime news network nie pisze ze ma ponad 3 tysiace pozycji w encyklopedii. Po za tym Waszym najwazniejszym atutem nie jest ilosc tylko jakosc. Kazdy kto raz wejdzie na wasza strone juz wie ze innej szukac nie musi, to czy to bedzie 200 czy piecset nie ma takiej roznicy. Jesli tej liczby nie podacie to ludzie beda myslec ze jest ich wiecej :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064223
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 13-03-2005, 10:36   

Mnie się kropki podobały, ale jak widać, to rzecz gustu.

Co do licznika recenzji: zgadzam się, że w obecnej sytuacji nie jest to najważniejsze - przynajmniej nie dla większości oglądających. Niemniej dobrze mieć taki licznik, choćby po to, żeby samemu nie pogubić się w statystykach. Więc ja bym twierdziła, że powinien zostać, niekoniecznie wielki i strasznie widoczny, ale jednak tak, żeby było wiadomo, ile w danej chwili mamy tekstów.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 13-03-2005, 10:44   

Z opóźnionym zapłonem powiem - śliczny layout, tylko te postaci wklejane tu i tam jakoś mi nie pasują, być może dlatego, że są rysowane solidami, podczas kiedy kotek nie. Czy nie wyglądało by ładniej, gdyby dodać chociaż jakiś cień za nimi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
darkrael Płeć:Mężczyzna
Tańczący z przecinkami


Dołączył: 06 Mar 2005
Skąd: Janów Lubelski
Status: offline
PostWysłany: 14-03-2005, 16:37   

http://mip.and.pl/test7.jpg

nowy ozdobnik do bannerkow i kilka grafik do wyboru, dorobilem troche wiekszy cien do grafik, ale to raczej nie rozwiazalo problemu, byly plaskie i sa nadal, nic tu nie wyczarujemy, chyba zeby Ika cos narysowala :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064223
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-03-2005, 15:01   

No dobrze, widzę, że towarzystwo znowu ograniczyło się z komentarzami do GG...

Ozdobnik do bannerków mi się podoba, ale mi się też i kropki podobały. Jedno dobre, drugie dobre. Postaci z cieniami wyglądają chyba lepiej, bo tych cieni prawie nie widać, ale jednak jakoś jakby "odpłaszczają" stronę. Natomiast co do ich doboru to przyznam uczciwie, że z tego zestawu znam tylko Sagarę i Chidori (ładnie zresztą tu wyszli), więc nie wiem, kto i z jakiego paragrafu by się nadał :)

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 15-03-2005, 17:07   

Tą parę można by wrzucić, bardziej mi to odpowiada niż np. to co jest teraz po prawej strony u góry (jakoś nie mogę się przekonać do tych dwóch dzieciaków). Dobre są też powiększone litery w przyciskach menu, gdybym zmienił rozdzielczość na wyższą niż mamteraz, to aktualne menu byłoby lekko nieczytelne. jestem też za wprowadzeniem innych ozdobników. Początkowo podobały mi się kropki, ale nie wyglądają za dobrze w zestawieniu z buttonami w róznych rozmiarach więc stawiam na strzałki.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Zegis Black Priest Płeć:Mężczyzna
Szary Wędrowiec


Dołączył: 04 Lut 2003
Skąd: z swoich opowiadań...
Status: offline
PostWysłany: 15-03-2005, 17:32   

Cóż, jako ozdobniki buttonów faktycznie wg. mnie lepsze są strzałki.
Jak powiedział Crack strzałki lepiej wyglądają z większymi buttonami.

Co do ozdobników przy napisach "menu" i "przyjaciele", to tą miniaturkę kota która jest teraz wydaje mi się lepsza, ponieważ nie wiem czemu ale ta kocia mordka nie wydaje mi się zbyt sympatyczna, chyba że wstawić by tą "śpiącą wersję".

_________________
Wróciłem, nie cieszycie się? :]

"Do not fear in the face of your enemies, speak the truth always, even if it leads to your death, save helpless and do no wrong..."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3314312
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 15-03-2005, 17:34   

strzałki imho sa ładniejsze od kropek, więc optowałabym za nimi.
Co do obrazków... kojarze tylko Guu XD... a cienie sa dobrym pomysłem, i jak powiedziała Avellana, odpłaszczają stronę i nadają troche głebi.
To menu, które jest teraz, jest ciut nieczytelne - przy rozdzielczości 1152 (na jaką zmieniłam) daje lekko zamazany efekt. Powiekszenie więc napisów jest dobrym posunięciem.

EDIT:
Problem zgłoszony przez znajomego, z WA w IE 6 ze wszystkimi łatkami i update'ami - recenzje spadają nisko, tak, że się wydaje, iz nic tam nie ma. U mnie też ... wygląda to tak:

http://minamoto.fm.interia.pl/images/tla/bug1.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-03-2005, 18:12   

hmm, ta przerazona parka jest z ai yori aoshi :D a ogolnie to strzalki sa chyba nieco lepsze..... a co do mordki, to coz, ktos chcial catgirl, to ma catmana ;)
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-03-2005, 18:37   

To teraz ja ^^

Póki co moja przeglądarka IE ileś tam nie zarejestrowała błędów. Rejestrowała wprawdzie wcześniej, ale błędy zostały naprawione zanim zdążyłam o nich powiedzieć :) Co do graficzek - cienie wyglądają dobrze, a z proponowanych zestawów te obecne są chyba najlepsze... Chyba żeby zmienić te dwie naparzające się panie, ale na co to już nie mam pomysłu (może Mutsumi i Naru?)

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 15 z 27 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 25, 26, 27  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group