FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  Następny
  Tanuki (Wszechbiblia) Anime!
Wersja do druku
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 01-09-2004, 15:48   

Tak, jesteśmy leniuchy, nie da sie ukryć... *chowa się pod stół*. Ale prawda jest taka, że recenzji akurat mamy dużo więcej - nawet, jeśli są w większości krótsze. Problem w tym, że mamy waściwie tylko recenzje - plus ich listę. _^_

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Martin Płeć:Mężczyzna
Wszechbiblia.Net Admin


Dołączył: 07 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2004, 15:52   

Technologicnie sie sa bardzo do przodu, wiele z tych rzeczy co tam maja mam od jakiegos czasu gotowe (moj wielki blad ze nikomu tego nie pokazalem, sorry -_-"), musze tylko przetestowac do konca i zintegrowac w jedna spojna calosc. Pozatym w liczbie recenzji sa dalego za WBA.

Linkowanie do AnimeNfo i czegos innego tez mialem w planach - zreszta nowa wersja ktora u mnie lezy juz to od miesiaca ma, tak samo linkowanie do stron oficjalnych danego tytulu.

Inna sprawa to taka ze na dniach bedziemy miec:
- linki
- redakcje
- screeny

Bajery bedziemy miec i to szybko, tym bardziej ze prawie sie juz uwolnilem od jednego bardzo ciezkiego projektu www wiec cala moc przerobowa moge na WBA przerzucic :) A jeszcze inna sprawa ze wiele rozwiazan z tego projektu moge zaimplementowac do WBA.

Pozatym nalezy pamietac ze WBA to tylko kawalek docelowego portalu.

Praca nabieraja tepa wiec niedlugo zobaczycie kolejne efekty.

_________________
http://www.wszechbiblia.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2004, 19:32   

Oni nie mają części baaardzo popularnych serii, które na WBA są... nie jest źle ;P

(nawet Slayersów nie mają XDDDD)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 02-09-2004, 18:54   

Już wiem skąd ta nagła potrzeba zintegrowania systemu użytkowników ^^"
Nie wiem, czy moja wiadomośc na gg doszła, ale w każdej chwili mogę to zrobić jak tylko dasz mi pliki albo adres gdzie je znajdę.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Martin Płeć:Mężczyzna
Wszechbiblia.Net Admin


Dołączył: 07 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2004, 18:40   

Tak tak wiadomosc doszla. Poprostu bez logowania nie mamy wielu interaktywnych rzeczy.

Jeszcze troszke pomysle o co dokladnie mi chodzi z tym logowaniem i dam znac.

_________________
http://www.wszechbiblia.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 03-09-2004, 22:08   

Słuchajcie, jest taka sprawa: nasza szanowna konkurencja ma niebisko-szary lay. I nie ma co się oszukiwać, jeśli będziemy mieć podobny, wyjdzie trochę niezręcznie. Oni byli pierwsi (bo niebieską listę recenzji naprawdę ciężko uznać za layout ^^"). Jak na razie nei jest za późno, zeby zmienic koncepcję. Może na przykład coś z zielenią?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Martin Płeć:Mężczyzna
Wszechbiblia.Net Admin


Dołączył: 07 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2004, 22:21   

Nie przesadzaj, ja zostaje przy niebieskim, niebieski od dawna byl planowany, zawsze robilem w niebieskim (bo lubie te barwy) i bede robil. WB ktore ma pare juz dobrych lat byla niebieska. WBA tez w projekcie jest niebieska, wesrja testowa tez jest (chocby glowne logo i wszystkie aktualnie obecne elementy sa niebieskie) i w te kolory tez pojdzie finalna wersja, a projekt nasz jest starszy, juz nie mowiac o samej WB. Pozatym kolory nie sa identyczne, a same tonacje niebieskie to nic takiego, wiele stron jest w niebieskim, nalezy tez pamietac o calym layoucie ktore jest i bedzie zgola inny.

_________________
http://www.wszechbiblia.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2004, 22:29   

Nasza strona będzie niestety młodsza, jakby na to nie patrzeć, i z tego, co wiem, łatwo będzie można dość do wniosku, że wiele rozwiązań "ściągamy" od nich. To będzie fałszywy wniosek, bo są po prostu pewne sprawdzone rozwiązania, które stosuje większość stron. Ale te podobieństwa nałożone na podobną kolorystykę i estetykę, to już będzie sporo. Niebieski to ładny kolor, ale jeśli jest jedynym używanym kolorem (szarego nie zaliczam), to całość wygląda jak reklama lodówek... Też zdecydowanie optuję za inną wersją kolorystyczną, albo może niebieski, ale w połączeniu z jakimś zupełnie innym kolorem... Była kiedyś taka próbna wersja niebiesko-zielonkawa, dość odważna, ale moim zdaniem ładna, taka morska.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Martin Płeć:Mężczyzna
Wszechbiblia.Net Admin


Dołączył: 07 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2004, 23:16   

Tylko ze ja nadal nie wiem co Ty tam widzisz podobnego.. bo tam nic nie ma podobnego!

_________________
http://www.wszechbiblia.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-09-2004, 09:15   

Utrzymanie strony w podobnych tonacjach jak dzisiaj nie wydaje mi się szczęśliwym pomysłem. Taki dobór barw kojarzy mi się raczej z filmem o eskimosach niż z jakimkolwiek anime. Jest za zimny. Proponowałbym zrobić coś w neutralniejszych barwach, a nie w takiej lodówce.

(około 12 godzin później)

Widziałem propozycje wyglądu. Ta żółta jest leprza, jest znacznie cieplejsza i sympatyczniejsza, przy okazji znajduje się w tonacji barw kojarzonej z anime. Szara pasowałaby mi bardziej do jakiegos strasznie sztywnego, oficjalnego serwisu. Taki kolor typu ,,śnieg szary od spalin". Kojarzy mi się już nie z filmem o eskimosach, a z feriami zimowymi. Aż chce się założyć puchówkę i wynosić w jakieś ciepłe miejsce.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 04-09-2004, 21:14   

Niebieski lay? Niebieski, niestety, kojarzy mi się wyłącznie z chłodem, powagą, coś jak dla jakiejś Bardzo Poważnej Firmy Biznesowej. Nuuuuuuuuuda. Osobiście wolałabym jakieś cieplejsze kolory, bardziej przyciągające wzrok.

Taka mała sugestia: http://alfa.sinus.one.pl/~manek/cp/login.php kij tam, ze Ragnarok, to akurat nieważne, chodzi mi o kolory strony : są bardzo wg. mnie ładne i przyciągające spojrzenie. Aż przyjemnie mi się włazi na ten Control Panel choc nic tam do zobaczenia ciekawego nie ma :P

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 04-09-2004, 21:16   

Co do wyglądu strony... niestety, zgadzam się z Zegiem. Niebieski rzeczywiście nam nie pasuje, podobnie jak szary. Ktoś wcześniej chyba wspominał o morskim - jestem za, może nawet z dodatkiem bordowego tu i ówdzie?

Albo inny, bardziej śmiały pomysł: lay brązowy, kojarzący się z półkami bibliotecznymi, a sam lay stylizowany na bibliotekę, z paskiem wyboru (tym na górze, gdzie jest teraz rząd liter) w postaci szeregu grzbietów książek. Wszak 'byblos' znaczy księga, czyż nie?

(Chociaż, może to pomysł zbyt przekombinowany? ^^")

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 04-09-2004, 21:50   

Nie jest przekombinowany, jest rewelacyjny! Tylko oprócz brązu jeszcze jakiś drugi kolor, żeby nie było zbyt ponuro. Ja bym widziała albo ciepły pomarańczowy, albo zieleń, tak roślinnie (obsesja?).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 04-09-2004, 21:57   

Zielony, zdecydowanie zielony. Spokojny, neutralny kolor, a znacznie bardziej "żywy" od niebieskiego.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 04-09-2004, 21:59   

Zieloooony! *___* Tak, mi sie to też podoba. A połączenie zieleni z brązem... trzeba by to jakoś zobaczyć na jakiejś stronce testowej ;) Ale jak tak się to formuje w mojej niewielkiej, jeśli nie zerowej wyobraźni... to wygląda nieźle :P

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 27 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group